Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Tosi BUFI

Kjo ferme ka nje eksperience te gjate ne kultivimin e qershise dhe te vreshtit, ka premisa per te zjeruar aktivitetin, cdo gje ne kete ferme eshte bio.

Ferma Tosi BUFI Ferma Tosi BUFI
Adresa Fshati Krickove
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qershi
Qershi 110 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Qershi me vlera te larta ushqyese, eshte frut 100% bio e pjekur ne kohe dhe me embelsine e duhur, perdoret per konsum te perditshem , e fresket, recel, gliko.

Rrush
Rrush 45 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vreshti

Rrush teper cilesor me shije shume te mire dhe me embelsine e duhur, nga ky rrush del nje vere dhe nje raki shume cilesore.

vladimir piraj Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

jam I interesuar per produktet tuaja.me kontaktoni 068 4606771

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5