Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Albafragola

Ferma është e njohur prej disa vitesh, per prodhimin dhe shitjen e luleshtrydhes, duke u renditur si me e rëndesishmja ne vënd.

Albafragola Albafragola Albafragola Albafragola Albafragola Albafragola Albafragola
Adresa Rruga Tre Urat - Grabian, KM 2, Lushnje, Albania
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Luleshtrydhe
Luleshtrydhe 200 Lekë/kg

300,000 kg në 1 muaj

Varieteti: Albion

Kategoria: Superior

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5