Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

NDRESHAJ

Ferma Ndreshaj

Mjalt Blete Varieteti: Geshteje & shumelulesh

Kj fermer merret me prodhimin e mjaltit te blete. Mjalt natyral kryesisht te geshtenjese e shum lulesh nga kullota te pasura me lule te nje cilesie nga me te mirat nga veriu i Shqiperise. krysesishe ne zonene e Shalese Dukagjin Shkoder Mjalti perdoret si ushqim ne tavoline, ne cajra, i shoqeruar me produkte te bletes ose ne embelsira. Mjalti gjithashtu perdoret ne raste semundjesh ku vecohen bronshitet, astmat, semundje te melcise se zeze, dobesi te organizmit et....

Mjalti eshte 100 % natyral.Cdo skeptik mund ti kryej cfardo lloj analize qe deshiron.Sasia eshte relativisht e paket per arsye te numrit jo shume te madh te koshereve dhe ne varesi te kullotes. Per me shume informacion na kontaktoni. Tel:+355673917436. Ju mirepresim!

NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ NDRESHAJ
Adresa L.Zoteknike Rr.Zana E Malite Shkoder
Shkodër

Email ndreshaj@live.com

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mjaltë
Mjaltë 1.500 Lekë/kg

350 kg në 12 muaj

Varieteti: Geshteje & shumelulesh

Ferma Ndreshaj Kj fermer merret me prodhimin e mjaltit te blete. Mjalt natyral kryesisht te geshtenjese e shum lulesh nga kullota te pasura me lule te nje cilesie nga me te mirat nga veriu i Shqiperise. krysesishe ne zonene e Shalese Dukagjin Shkoder Mjalti perdoret si ushqim ne tavoline, ne cajra, i shoqeruar me produkte te bletes ose ne embelsira. Mjalti gjithashtu perdoret ne raste semundjesh ku vecohen bronshitet, astmat, semundje te melcise se zeze, dobesi te organizmit et....

Mondi Mondi Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

i Geshtenjese me te vertet cilsore bravo per punen si ke ba bravo

Prel Bashaj Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

Bravo Edi

Kosta Sharac Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

Многу убаво полни со витамини Еди Браво.

Marsel Hardadjija Rating 0 Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4

Ni produkte Shum cilsore

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5