Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ismail DOSTI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici per shitje, qumeshtin e lopes per perdrim vetjak si dhe me kultivimin e perimeve si:speca, domate, patate, qepe, fasule, bamje, per perdorim vetjak si dhe rrush per perdorim vetjak.

Ferma Ismail DOSTI
Adresa Fushe Kelcyre
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Mish me vlera te larta ushqyese, viçat kulloten e marrin ne terren.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5