Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Dilaver DYRMISHI

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nje vici si mish per shitje, qumeshtin e lopes per perdorim vetjak.

ky fermer kultivon perime si:speca, domate, qepe, patate, fasule, bamje, kastraveca,etj dhe rrush per perdorim vetjak.

Ferma Dilaver DYRMISHI
Adresa Piskove
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 600 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Vicat me mish me vlera te larta ushqyese, viçat kulloten e marrin ne terren.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5