Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Lile DURO

Ky fermer merret me mbareshtrimin e 2 krere lopeve dhe 2 vica si mish per shitje, qumeshtin e lopes per perdorim vetjak.

Ky fermer kultivon jonxhe ne siperfaqen 3 dylym per perdorim vetjak, perime si:speca, domate, qepe, fasule, kastraveca per perdorim vetjak si dhe rrush ne siperfaqen 200 m2, dhe 5 pula per perdorim vetjak.

Ferma Lile DURO
Adresa PISKOVE
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 600 Lekë/kg

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mishi ka nje shije te mire per arsye se vicat kullosin ne natyre. Ky lloj produkt perdoret per konsum te perditshem, mishi i vicit ka vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5