Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ilia POCI

ky fermer merret me kultivimin e 4000 m2 lajthi ne sasine 440 rrenje, 220 kg llajthi per shitje me 300 l/kg.

Ferma Ilia POCI
Adresa Badlonje
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lajthi
Lajthi 300 Lekë/kg

220 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ky lloj varieteti perdoret per konsum te perditshem,perberes per embelsirat eshte rezistente ne transport. Konsumohet dhe si frut i thate.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5