Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Lori MANATI

Kjo familje prodhon vere nga rrushi i zi dhe vaj ulliri nga rreth 100 rrenje ullinj molles dhe vajs. Ullinjte jane shumevjecar, prone e familjes brez pas brezi.

Ferma Lori MANATI
Adresa Sarav
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Verë
Verë 200 Lekë/litër

200 litra në 12 muaj

Varieteti: E kuqe

Produkt i shendetshem, i rekomanduar per te semuret nga zemra.

Vaj ulliri
Vaj ulliri 600 Lekë/litër

500 litra në 12 muaj

Varieteti: Vajs dhe Molles

Vaj ulliri cilesor. I rekomanduar per te gjithe familjen.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5