Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Braim BUDANI

Ky fermer prodhon lule dielli rreth 6 dylym. Ky produkt eshte bio, i pasur me vitamine E dhe prodhim cilesor. Fermeri ka vite eksperience ne kultivimin e kesaj kulture.

Ferma Braim BUDANI
Adresa Fshati Cerme Sektor
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lule dielli
Lule dielli 100 Lekë/kg

600 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt me rendiment te larte. I pasur me vitamine E.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5