Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Sadik PIRRA

Ferma Sadik Pirra ndodhet ne fshatin Pirre te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate te tipit matias. Ferma prodhon mesatarisht 6000 kilogram ne vit dhe produkti eshte bio i ushqyer me pleh organik.

Ferma Sadik PIRRA
Adresa Fshati Pirre
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 25 Lekë/kg

6,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Matias.

Domate e fresket bio, e keshillueshme per sallate, salce ose gjellra te ndryshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5