Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Soni LICI

Ferma Soni Lici ndodhet ne Kamcisht te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni patellxhane dhe domate. Patellxhanet jane varietet vendas ndersa domatet Mango. Ferma shet gjithashtu nje vic ne vit dhe ka qumesht per nevojat vetjake.

Ferma Soni LICI
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 50 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i madh, bio dhe i peshtatshem per gjelle, pjekje e turshi.

Domate
Domate 20 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Domate bio, flake e kuqe dhe shume e shijshme pe sallate, gjelle ose salce.

Viça
Viça 50.000 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Vica te njome te rritur me produkte bio.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5