Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Isuf MEBELLI

Ferma Isuf Mebelli ndodhet ne fshatin Kamcisht te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni domate. Ferma ka gjithashtu vica dhe pula deti. Ferma prodhon rreth 10000 kilogram domate mangos ne vit te cilat i tregton me 30 lek per kilogram.

Ferma Isuf MEBELLI
Adresa Fshati Kamcisht
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 55.000 Lekë/krerë

2 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Vica te shendetshem te ushqyer me produkte bio.

Gjela deti
Gjela deti 700 Lekë/kg

10 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Gjela dhe pula deti te shendetshme dhe mjaft te shijshme.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

10,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Mangos.

Domate e kultivuar bio dhe mjafte e shijshme. Per turshi, salce, konsum ose gatime te ndryshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5