Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Albjon SENKA

Ky fermer shet nje vic ne vit dhe rreth 50 kunjtal pjeper. Ne muajin Janar ai po planifikon te mbjelle domate. Gjithashtu rrit pula fshati per konsum familjar.

Ferma Albjon SENKA
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Viça
Viça 55.000 Lekë/krerë

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Vicat kane mish te shijshem dhe shume te shendetshem. Jane te pershtatshem edhe si vica qumeshti.

Pjepër
Pjepër 40 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe

Produkt bio, i pjekur mire dhe i ushqyeshem.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5