Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Dritan SHTEMBARI

Ky fermer prodhon patellxhan, rreth 5 kunjtal, cmimi i te ciles varion nga 20-50 leke. Fermeri kultivon edhe produkte te tjera per konsum familjar si domate,trangull, rrush, specae te tjera.

Ferma Dritan SHTEMBARI
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 30 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, i pershtatshem per gjelle, skuqje dhe per turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5