Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Vilkenc BEQIRI

Ky fermer kultivon trangull Danez prej disa vitesh. Ai prodhon rreth 15000 kunjtal trangull ne vit. Per konsum familjar fermeri prodhon fruta dhe perime te tjera si dhe rrit disa shpeze. Ai garanton cilesi dhe prodhim bio.

Ferma Vilkenc BEQIRI
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Tranguj
Tranguj 60 Lekë/kg

15,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i pershtatshem per sallate dhe per tu bere turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5