Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Mimo NDONI

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Shakuj te Lushnjes. Ketu do te gjeni nje sere produktesh si domate, trangull, patellxhan, miser grure dhe spece. Ferma prodhon vetem produkte bio dhe ka nje eksperience te gjate ne bujqesi.

Ferma Mimo NDONI
Adresa Fshati Shakuj.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Domate per sallate, salce ose gjelle.

Tranguj
Tranguj 80 Lekë/kg

11,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak.

Produkt i gjate dhe i shijshem per sallate ose turshi.

Patëllxhan
Patëllxhan 30 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio dhe shume i shendetshem.

Misër
Misër 30 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Produkt kryesisht per kafshet.

Grurë
Grurë 40 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Cilesi e larte dhe e shijshme.

Speca
Speca 120 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Spece jeshile e shijshme per gatime te ndryshme.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5