Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Fatmir CELA

Ky fermer ka nje ferme te vogel ne te cilen kultivon domate te varietetit Bela. Ai kultivon rreth 70 kunjtal ne 3 muaj. Per konsum familjar ai prodhon pak nga disa perime te tjera. Fermeri ka vite eksperience dhe garanton cilesi te larte te prodhimit.

Ferma Fatmir CELA
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 40 Lekë/kg

7,000 kg në 3 muaj

Varieteti: Bela

Domate cilesore, prodhim bio. E preferuar per sallatra dhe salce.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5