Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Bujar PIRRA

Ky fermer prodhon domate dhe kastraveca, rreth 20 kunjtal per secilin produkt. Per konsum familjar fermeri prodhon rrush dhe fruta te tjera, si dhe rrit disa shpeze. Ai ka vite qe prodhon keto produkte dhe garanton cilesi te larte.

Ferma Bujar PIRRA
Adresa Fshati Eskaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Bela

Produkt i shijshem dhe bio.

Tranguj
Tranguj 50 Lekë/litër

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i pershtatshem edhe per turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5