Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ylli DUSHI

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Shakuj te Lushnjes. Ketu dote gjeni produkte si domate, trangull, speca dhe mashurka. Domatet jane varietet izmir, trangulli spartak, specat varietet vendas dhe mashurkat varietet i verdhe. Ferma ka dhe grur per nevojat e saja.

Ferma Ylli DUSHI
Adresa Fshati Shakuj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir

Domate perfekte per sallate.

Tranguj
Tranguj 80 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak

Trangul i gjate per sallate dhe turshi.

Speca
Speca 100 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio i peshtatshem per sallate, gjelle, turshi dhe skuqje.

Mashurka
Mashurka 100 Lekë/kg

3,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe

Produkt bio i shijshem per gjelle.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5