Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Nardi SHTEMBARI

Kjo ferme ndodhet ne rrapez te Lushnjes. Ketu do te gjeni produkte bujqesore si tranguj, domate dhe patellxhan. Ferma ndjek traditen familjare dhe ka shume eksperience ne tregun vendas dhe me gjere. Ne ferme ka dhe shpeze per nevojat familjare.

Ferma Nardi SHTEMBARI
Adresa Fshati Rrapez.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 60 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Matias.

Domate e shijshme e kultivuar bio.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

7,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez.

Trangull i shijshem plot leng, per sallate.

Speca
Speca 60 Lekë/kg

5,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendas.

Produkt i shendetshem plot vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5