Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gazmir BASHA

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Mazhaj te Lushnjes. Ne kete ferme kultivohen domate, tranguj dhe pjeper. Fermei ka shume eksperience dhe prodhon vetem produkte bio.

Ferma Gazmir BASHA
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 40 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Izmir

Domate e shijshme pe sallate.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak

Trangull i gjate e i shijshem.

Pjepër
Pjepër 50 Lekë/kg

5,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Trangull i embel i kultivuar ne menyre bio.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5