Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Thanas PRIFTI

Ky fermer prodhon patellxhan dhe kungull reth 2 kunjtal per secilin produkt. Per konsum familjar ai ka mbjelle disa rreze fruta dhe perime.

Ferma Thanas PRIFTI
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Patëllxhan
Patëllxhan 60 Lekë/kg

1,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i mire per tave, skuqje, sallate dhe turshi.

Kungull
Kungull 60 Lekë/kg

200 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt cilesor, i rekomanduar te konsumohet shpesh per vlerat e larta ushqyese qe ka.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5