Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Leonard BUSHI

Ky fermer prodhon domate dhe patellxhan, rreth 100 dhe 40 kunjtal ne vit. Per konsum familjar ai ka mbjelle pak rrenje fruta dhe perime.

Ferma Leonard BUSHI
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Produkt i shijshem dhe cilesor.

Patëllxhan
Patëllxhan 30 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt bio, i shijshem dhe i pershtatshem edhe per tu bere turshi.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5