Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Florian NUSHI

Ky fermer prodhon domate, tranguj, patellxhan dhe mashurka prej disa vitesh. Fermeri ka vite eksperience dhe garanton cilesi te larte te produkteve.

Ferma Florian NUSHI
Adresa Fshati Mazhaj
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: 420- ce.

Domate e shijshme. Shume e pershtatshme per sallat.

Tranguj
Tranguj 50 Lekë/kg

9,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Danez

Produkt i shijshem. Prodhim bio.

Patëllxhan
Patëllxhan 70 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Prodhim cilesor i garantuar.

Mashurka
Mashurka 70 Lekë/kg

3,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Te verdha

Produkt i shijshem per gjelle dhe me vlera ushqyese.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5