Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Kadri LOBOTI

Kjo eshte nje ferme ne fshatin Cerme Sektor te Lushnjes qe prodhon rreth 10 dylym lule dielli ne vit. Ky produkt eshte i pasur me vitamine E, qe eshte shume e nevojshme per organizmin e njeriut.

Ferma Kadri LOBOTI
Adresa Fshati Cerme Sektor.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lule dielli
Lule dielli 100 Lekë/kg

2,200 kg në 12 muaj

Varieteti: E zeze.

Lule dielli e vogel per konsum ose vaj.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5