Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Behar GJERKA

Ky fermer prodhon 10 dynym jonxhe, e cila perdoret si ushqim per bagetine. Per konsum familjar fermeri ka mbjelle pak fruta dhe perime.

Ferma Behar GJERKA
Adresa Fshati Cerme Sektor.
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Jonxhë
Jonxhë 500 Lekë/njësi

1,000 kg në 12 muaj

Jonxha shitet me dengje, 50 lek per deng.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5