Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gimi SEMA

Ne Fermen Gimi SEMA, ju mund te gjeni perime te fresketa si speca te te gjitha varieteteve, kungull, domate dhe trangull.

Ferma Gimi SEMA
Adresa
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Speca
Speca 20 Lekë/kg

4,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Te kuq, te verdhe, jeshil, vendi

Ofrohen speca vendi, varietete te ndryshme, te frestek te shijshem bio. Shume te mire per konsum te fresket, turshi, zgare dhe gatime te ndryshme.

Kungull
Kungull 80 Lekë/kg

8,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Ne kete ferme ofrohet kungull i fresket ne varietete te ndryshme: i vogel vendi; i madh dhe i vone; kungull i verdhe per pjekje.

Domate
Domate 50 Lekë/kg

6,000 kg në 12 muaj

Varieteti: domate- mangos, matias, izmir dhe bela

Ferma Gimi ju ofron gjithashtu domate- mangos, matias, izmir dhe bela per te permushur cdo nevoje tuajen per gatim, turshi, salce, apo produkte te tjera gjae gjithe vitit.

Tranguj
Tranguj 30 Lekë/kg

10,000 kg në 12 muaj

Varieteti: trangull- danez, spartak, danez i gjate, vendi

Ky trangull- danez, spartak, danez i gjate, vendi duke perbushur keshtu cdo nevoje tuajen e kuzhine.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5