Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ramazan ALLUSHI

Ferma Ramazan Allushi ndodhet ne fshatin Cerem te komunes Allkaj ne Lushnje. Ne kete ferme kultivojne miser te cilin e shesin me 40 lek per kilogram. Ferma ka gjithashtu 2lope te cilave i shet qumeshtin. Fermeri ka shume eksperience ne bujqesi dhe blegtori dhe garanton cilesi ne produktet e tij.

Ferma Ramazan ALLUSHI
Adresa Fshati Cerme
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qumësht
Qumësht 50 Lekë/litër

900 litra në 1 muaj

Varieteti: Lope

Qumesht i fresket ditor, pa hile.

Misër
Misër 40 Lekë/kg

30,000 kg në 12 muaj

Varieteti: I verdhe.

Miser i kultivuar bio, per kafshet ose per miell misri.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5