Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Kladjon ALLKANJARI

Miresevini ne Fermen Kladjon ALLKANJARI! Ne kete ferme te gjeni domate Mango, trangull danez dhe spartak. Gjithashtu prane kesaj ferme do te gjeni edhe patellxhan te fresket.

Ferma Kladjon ALLKANJARI
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Domate
Domate 30 Lekë/kg

9,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Domate Mangos per ju te fresketa dhe bio. Mund ti perdorni per gatime, salce domate, sallate dhe turshi.

Tranguj
Tranguj 80 Lekë/kg

12,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Spartak

Trangull i shijshem i dimrit, por jo vetem.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

7,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Produkt i shendetshem dhe i pershtatshem per gjelle, tave, mbushje, turshi dhe skuqje.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5