Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Ylli GOGA

Kjo ferme ndodhet ne fshatin Krutje te Lushnjes. Ne kete ferme do te gjeni doamte, patellxhane dhe nje sasi lule lakre. Produktet jane te kultivuar pa stimulues artificiale.

Ferma Ylli GOGA
Adresa Fshati Krutje
Lushnje

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Lule lakre
Lule lakre 45 Lekë/kg

300 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt i kultivuar bio.

Domate
Domate 45 Lekë/kg

5,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Mangos

Produkt i kultivuar bio dhe pa stimulues kimike.

Patëllxhan
Patëllxhan 40 Lekë/kg

2,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi.

Produkt bio per gjelle, tave dhe gatime te tjera.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5