Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Parim ISUFAJ

Ky fermer merret me kultivimin e pemes frutore arre ne sasine 5 rreje , afersisht 1 kv produkt per shitje, eshte fermer i rri.

Ky fermer gjithashtu prodhon dhe produkte te tjera të cilat i ka per konsum vetjak perime si: speca, domate, kastraveca, patellxhan, bamje, bizele, sallat jeshile, qepe, patate dhe fasule.

Ferma Parim ISUFAJ
Adresa Rodenj
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Arra
Arra 400 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Arren e perdorim te thate por gjen perdorim mjaft te gjere ne familjet permetare edhe si gliko. Arra ul nivelin e yndyrave te demshme ne gjakrrjedhje.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5