Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Perparim HASANAJ

Ky fermer merret me mbareshtrimin e nje lope dhe nej vici product per shitje gjithashtu merret me kultivimin e grurit dhe misrit ne siperfaqen 2 dylyl secilen per baze usqimore per blegtorine gjithashtu merret me kultivimin e vreshtit ne siperfaqen 3000 m2 product per shitje.

Ferma Perparim HASANAJ Ferma Perparim HASANAJ
Adresa Suke
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Mish viçi
Mish viçi 400 Lekë/kg

1 krerë në 12 muaj

Varieteti: Mish vici

Mish vici i rritur në terren. Ushqyer me jonxhe, miser, ushqim i kultivuar nga vete fermeri.

Rrush
Rrush 70 Lekë/kg

1,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Merlot

Ky lloj varieteti piqet heret, eshte i embel. Rrushi Merlot mund te prodhoje vere mjaft te embel, eshte shume i shijshem ne konsumim si frut.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5