Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Arben ZANI

Merret me prodhimin e djathit ne sasine 20 kv per shitje, djath dele , gjalp te bardhe ne sasine 15 kv dhe gjize ne sasine 15 kv product per shitje, cilesi dhe shije shume te mire.

Ferma Arben ZANI
Adresa Permet
Përmet

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Djath dele
Djath dele 500 Lekë/kg

2,000 kg në 12 muaj

Varieteti: Djath dele

Djath tradicional nga qumësht dele. Ka pak yndyrna, është i pasur në amiant, magnezium, fosfor dhe ka cilësi kundëralergjike, për arsye të përbërësve të proteinave të qumështit.

Gjalp
Gjalp 500 Lekë/kg

1,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Gjalp i bardhe

Ka vlera te larta ushqyese dhe eshte shume i mire sepse bagetite ushqehen ne natyre me kullote bio. Gjalp i vertete me 0 % margarine, gjalpe fshati ashtu sic del nga skremimi i qumeshtit.

Gjizë
Gjizë 120 Lekë/kg

1,500 kg në 12 muaj

Varieteti: Gjizë

Ky produkte perdoret per konsumim te pergjithshem. Mjaft i shijshem ne perdorim cilesi dhe shije shume te mire.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5