Vodafone Foundation EDS Foundation Streha shpk

Ferma Gezim SULOLLARI

Kjo fermë merret me shitjen e qepes, specit, fasules, që prej 20 vitesh .Çdo gje në këtë fermë është bio.

Ferma Gezim SULOLLARI Ferma Gezim SULOLLARI Ferma Gezim SULOLLARI
Adresa Fshati Boqeze
Pogradec

Sasia e vendosur është parashikim i prodhimit, por nuk siguron disponueshmëri shitjeje. Kontaktoni direkt fermerin për sasinë e saktë që ka në gjendje dhe çmimin përkatës.

Qepë
Qepë 45 Lekë/kg

500 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Qepe teper cilesore dhe me vlera ushqyese shume te larta.

Speca
Speca 55 Lekë/kg

100 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Speca teper te shijshme dhe me cilesi te larte.

Fasule
Fasule 250 Lekë/kg

120 kg në 12 muaj

Varieteti: Vendi

Fasule e plehëruar me pleh organik dhe vaditur shpesh herë, zien shpejt dhe është shumë e shijshme në konsumim.

Fermeri nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim. Keni mundësinë të bëheni të parët.

Nëse keni pasur komunikim me fermerin apo keni provuar produktet e tij, lini një koment të shkurtër për eksperiencën me të.

Rating 1 Rating 2 Rating 3 Rating 4 Rating 5